Trudno mi pisać o sobie, ale wypada "sklecić" choć kilka zdań coby złamać pierwsze lody przed naszym spotkaniem na sesji lub Waszej ważnej uroczystości. Każdorazowo jest to dla mnie wyzwanie, do każdej fotograficznej współpracy podchodzę indywidualnie. Nie chcę być anonimową panią fotograf, która "cyknie" kilka fotek i sobie pójdzie, ale Waszym na tą dłuższą chwilę fotografem, żeby finalnie pozostawić Wam najpiękniejszą cząstkę wspomnień w fotograficznych ramach. 

Na codzień jestem także mamą, co niewątpliwie ułatwia nawiązywanie relacji z rodzinami, a zwłaszcza dziećmi, które sesje zdjęciową winny wspominać jako samą przyjemność i dobrą zabawę. Właściwie to dzięki moim dzieciom zaczęłam rozwijać swoją pasję fotografowania, nie poprzestając na fotografowaniu wyłącznie na własny użytek, do szuflady. Ich pojawienie się stało się dla mnie inspiracją do rozwoju w profesjonalnym kierunku. 

cdn...

 

 

Odkryj więcej:

O nas

Zdarzają się chwile gdy nie masz przy sobie aparatu i wówczas widzisz najwspanialszy zachód słońca lub najpiękniejszą scenę jaką zawsze chciałeś zobaczyć. Nie przejmuj się tym, że nie możesz go sfotografować. Usiądź i rozkoszuj się tym widokiem.

– DeGriff

98%